GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 3843229
nr 384 3229
Vas
Hans Hedberg, Sverige 1960-70-tal, fajans, höjd: 32 cm, signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 31 oktober 2005
1.200 kr
1.600 kr
1.800 kr